EMAR A.Ş. 10. Enerji Verimliliği Forum Ve Fuarı’ndaydı!

EMAR A.Ş. 10. Enerji Verimliliği Forum Ve Fuarı’ndaydı!

11-12 Nisan 2019 tarihinde İstanbul – Lütfi Kırdar Uluslararası Kongre ve Sergi Sarayı’nda gerçekleşen 10. Enerji Verimliliği Forum ve Fuarına Elginkan Topluluğu’nun güçlü markası E.C.A.’nın satış sonrası hizmetler şirketi Emar A.Ş. katıldı!

Ülkemizde enerji verimliliği konusunda çalışmalar yapan akademisyenler, sivil toplum kuruluşları, sektör temsilcileri ve enerji yöneticilerinin katılım gösterdiği etkinlik, 5.000 kişi tarafından ziyaret edildi.

EMAR A.Ş., fuar boyunca ziyaretçilerine bina ve sanayide enerjinin verimli kullanımına yönelik çalışmalarını, çözüm önerilerini ve hizmet paketlerini sundu. Sektörün ihtiyaç duyduğu sorunlar için geliştirilen farklı uygulamaları hakkında da katılımcıları bilgilendirdi.

Emar A.Ş. Bina ve Sanayi Sektörlerinde Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı Enerji İşleri Genel Müdürlüğü tarafından yetkilendirilmiş Enerji Verimliliği Danışmanlık Şirketi olarak; Enerji Verimliliği, Enerji Yönetim, Enerji Etüt, VAP (Verimlilik Arttırıcı Proje) Danışmanlığı, Ölçüm ve Fizibilite, Enerji İzleme Sistemi, Karbon Ayak İzin Danışmanlığı, ISO-50001Danışmanlığı hizmetleri sunmaktadır. Emar A.Ş.’nin hizmetlerine yönelik www.emarevd.com.tr adresinde detaylı bilgiler sunulmaktadır.