E.C.A. Bayileri Başarılarını Kudüs-Ürdün Gezisi İle Kutladı

E.C.A. Bayileri Başarılarını Kudüs-Ürdün Gezisi İle Kutladı

E.C.A., Türkiye’nin çeşitli illerinden 35’ten fazla bayisini yoğun geçen yılın stresini atmak ve başarılarını kutlamak için Kudüs-Ürdün’e götürdü.

Elginkan Topluluğu çatısı altında 30 yılı aşkın süredir iklimlendirme sektörünün en güçlü markalarından biri olarak faaliyetlerini sürdüren E.C.A., geçtiğimiz dönemde gerçekleştirdiği klima kampanyasında başarılı olan bayileri için 5-11 Aralık tarihleri arasında Kudüs ve Ürdün’ü kapsayan bir gezi düzenledi.
Bayiler, gezi kapsamında ilk gün, dünyanın en önemli ve en eski şehirlerinden biri olan Kudüs’ün kadim geçmişini yakından tanıma fırsatı buldu. Üç semavi dine ev sahipliği yapan Kudüs’te Kubbet’üs Sahra ve Mescid-i Aksa’yı ziyaret eden bayiler, Hz. İsa’nın doğduğu yer olarak inanılan Kutsal Doğuş Kilisesi’ni görme şansı yakaladı. Kudüs, El-Halil ve Beytlahem’de geçen 3 günün ardından Lut Gölü’nü ziyaret eden bayiler Ürdün’e geçiş yaptılar. Beşinci günlerinde 2.200 yıllık tarihiyle görenleri kendine hayran bırakan Petra Antik Kenti’ni gezme şansı yakaladılar. Son olarak 1. Dünya Savaşı’nda şehit düşen kahraman Türk askerlerinin, Osmanlı Devleti'nin bugünkü Ürdün'ün merkezi olan Salt kentindeki Türk Şehitliği’ni ziyaret eden E.C.A. bayileri, keyifli ve verimli geçen turlarını tamamlayarak şehirlerine geri döndüler.